Stalowe

Wzory i kolory

Krispol oferuje dwa rodzaje krat stalowych:

Wzory i koloryzbudowane z sinusoidalnych rurek połączonych stalowymi spinkami

 

 

 

 

 

 

 

 

Wzory i koloryzbudowane z prostych rurek stalowych połączonych w układzie prostokątnym

 

Kraty rolowane

Podstawowym zabezpieczeniem stosowanym przez KRISPOL w kratach rolowanych stalowych jest zamek ryglujący, obsługiwany obustronnie, montowany jest w dolnej listwie pancerza od wewnętrznej strony. Zastosowanie zamka uniemożliwia osobom niepowołanym podniesienie zaryglowanej kraty z zewnątrz.

MIKROWŁĄCZNIK ZAMKA stosowany w kratach z napędem elektrycznym. Dzięki niemu krata nie rozpocznie pracy, gdy zamek jest zamknięty. 

HAMULEC BEZPIECZEŃSTWA uniemożliwiający gwałtowne, niekontrolowane opadnięcie kraty. 

ZABEZPIECZENIA KRAWĘDZIOWE - optyczne lub pneumatyczne, stanowiące relojes de imitacion dodatkowe wyposażenie krat z napędem elektrycznym. Ich zastosowanie zabezpiecza przed zgnieceniem, gdy zamykana krata natrafi na przeszkodę(np. zwykły karton) automatycznie zatrzymuje się a następnie podnosi. 

ZABEZPIECZENIE PRZED NAWINIĘCIEM NA WAŁ - stosowane w kratach z napędem elektrycznym. Dzięki temu zabezpieczeniu następuje automatycznie zatrzymanie, gdy w kracie znajdzie się jakikolwiek niepożądany element. 

ZABEZPIECZENIE W PRZYPADKU PĘKNIĘCIA SPRĘŻYN - stosowane w kratach stalowych. Dzięki temu zabezpieczeniu krata nie opadnie gwałtownie, jeśli pęknie sprężyna.

FOTOKOMÓRKI, stanowią dodatkowe wyposażenie krat. Ich zastosowanie zabezpiecza przed zgnieceniem. Krata podnosi się automatycznie, gdy w świetle fotokomórek pojawi się jakakolwiek przeszkoda.

 

Otwieranie

OtwieranieKlient, który wybiera KRISPOL nie musi męczyć się z otwieraniem czy zamykaniem kraty. Wszystko odbywa się bez problemu i wysiłku - w kratach montowane są sprawdzone silniki, których moc i budowa dostosowane są do wielkości i ciężaru. Kraty o małych gabarytach można także otwierać ręcznie.

 

 

 

 

Otwieranie

 

Klient ma do wyboru klika opcji sterowania kratami automatycznymi. Może je otwierać przy pomocy centrali sterującej, nadajnika(dwa lub czterokanałowego), klawiatury kodowej, przycisku klawiszowego lub wyłącznika klawiszowego. Istnieje możliwość zastosowania sterowania grupowego, które pozwala na replicas relojes jednoczesne otwieranie lub zamykanie kliku krat lub innych elementów wyposażenia budynku np. rolet niezależnie od ilości kanałów.

 

 

 

 

NASI PARTNERZY