Segmentowe

 

Dostępne w wymiarach typowych
Tylko firma Unissoll posiada w ofercie bramy przemysłowe w wymiarach typowych. Pozwala to projektantom obiektu zaplanować wymiar bramy, którą klient zakupi w dobrej cenie jako typową.

 

Ciepłe
Współczynnik przenikania ciepła dla bramy segmentowej wynosi Uk = 1,0 W/m2 x K. Aby zapewnić dobrą izolację termiczną w pomieszczeniu bramę wyposażono w system uszczelek na całym obwodzie oraz w uszczelki pomiędzy panelami. Płaszcz wykonany jest ze stalowych segmentów o grubości 40 [mm],replicas de relojes wypełnionych pianką poliuretanową.

 

Nietypowe wymiary
Bramy wykonywane są na zamówienie klienta, wymiar dostosowywany jest do istniejącego otworu. Bramy dostępne są w zakresie wymiarowym do 8000 [mm] szer. i do 5000 [mm] wys.

Bezpieczne
Bramy wykonywane są zgodnie z normami i standardami europejskimi. Bezpieczeństwo gwarantują zabezpieczenia zapobiegające samoczynnemu opadnięciu płaszcza: w przypadku uszkodzenia linki oraz w przypadku pęknięcia sprężyny. Do bram z automatem stosuje się: fotokomórki, czujniki krawędziowej listwy bezpieczeństwa, sygnalizację świetlną itd.

Komfortowe
Wygodną obsługę zapewnia wybór jednego z kilku sposobów otwierania bramy: przekładni łańcuchowej lub sznurowej, siłownika kompaktowego z wyłącznikiem „góra-stop-dół” lub opcjonalnie: zamkiem szyfrowym, czytnikiem kart magnetycznych czy pilotem zdalnego sterowania. Modułowa budowa sterowania umożliwia podpięcie innych urządzeń współpracujących z bramą, np. do myjni automatycznej.

Solidne i trwałe
Elementy konstrukcyjne bramy wykonane są ze stali ocynkowanej (prowadnice, elementy łączące) lub z blachy stalowej ocynkowanej i powlekanej farbami poliestrowymi (panele). Płaszcz zbudowany jest z segmentów o grubości 40 [mm]. Gwarancją długotrwałego użytkowania jest wysokiej jakości panel dostępny w kilku wersjach: segment stalowy pełny, segment stalowy z okienkami, aluminiowy segment przeszklony. W segmentach zastosowano specjalny system wielowarstwowego zaginania blachy, który zapewnia stabilne mocowanie zawiasów.

Sprawne i ciche
Rolki toczne, po których przesuwa się płaszcz bramy w prowadnicach są łożyskowane oraz powlekane tworzywem sztucznym, suwliwie przesuwają się w zawiasach. Taki system zapewnia płynną, cichą i stabilną pracę bramy.

Uniwersalne
Możliwość dostosowania rodzaju bramy oraz typu montażu do wymagań hal przemysłowych i magazynów gwarantuje wybór spośród kilku podstawowych typów prowadzenia. Bramy segmentowe można zamontować w każdych warunkach i w każdym pomieszczeniu.

Dobrze wyposażone
Bramę segmentową można wyposażyć w drzwi przejściowe z samozamykaczem umożliwiające swobodną komunikację. Okienka lub aluminiowe segmenty przeszklone zapewniają stały dopływ światła z zewnątrz oraz pozwalają na kontrolowanie terenu przed bramą.replicas relojes W bramie można również zamontować kratkę wentylacyjną lub klapę odciągu spalin.

 

NASI PARTNERZY