Segmenty i słupki

 

Każdy styl architekoniczny wymaga odpowiedniej oprawy.

Wybierając spośród kilkudziesięciu różnych wzorów Ogrodzeń firmy WIŚNIOWSKI masz możliwość dopasowania ogrodzenia do stylu domu.

 

 

 

 

 

DEKORUJESZ OTOCZENIE WOKÓL SIEBIE

  • Różnorodność wzorów, kształtów i kolorów ogrodzeń firmy WIŚNIOWSKI daje nieograniczone możliwości kreowania otoczenia. Możesz wybierać spośród wielu wariantów: prosta wklęsła lub wypukła linia ogrodzenia, segmenty w konstrukcji zamkniętej, ciekawe kształtem groty, słupki zakończeniowe piramidką lub kulą.

 

OSZCZĘDASZ CZAS I PIENIĄDZE

  • Nie musisz martwić się, że montaż ogrodzenia będzie kosztowny i długotrwały. Uniwersalne zestawy montażowe dostosowane do różnych typów słupków: stalowych, kamiennych, czy klinkierowych dają pewność poprawnego i szybkiego montażu.
  • Pochyły teren nie stanowi problemu. Modułowa budowa systemu pozwala na ogrodzenie tetrenu z każdej strony, bez względu na jego ukształtowanie.
  • Wymieniająć stare ogrodzenie na nowe nie ponosisz ponownie kosztów betonowania. Mozesz wykorzystać istniejący mur przykręcając na nim słupki na stopach stalowych.
  • Ogrodzenie firmy WIŚNIOWSKI jest trwałe, a przy tym ładnie wygląda. Wszystkie jego części składowe są zabezpieczone antykorozyjnie, nawet drobne elementy montażowe: uchwyty, śruby i nakretki.
  • Daszki na słupkach mocowane są bez użycia nitów. Takie rozwiązanie eliminuje ewentualne ogniska korozji. Nie ponosisz kosztów konserwacji.

 

WYGODNE ODBIERASZ POCZTĘ

  • Skrzynka na listy wkomponowana w segment ogrodzenia to funkcjonalne rozwiazanie, a równocześnie doskonały efekt wizualny. Twoja korespondencja będzie bezpieczna, nie zamoknie, nie dostanie się w niepowołane ręce i możesz ją odebrać od strony posesji.

 

GALERIA SEGMENTÓW OGRODZENIOWYCH

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NASI PARTNERZY